Одеські школярі – переможці конкурсу від МАН України

Учні Одеського ліцею №117  здобули перемогу в математичному онлайн-конкурсі «Командоломки»

Пройшов онлайн-конкурс командних математичних головоломок «Командоломки» з нагоди святкування Міжнародного дня числа “Пі” від Малої академії наук України. Серед 62 команд зі всієї України, які долучилися до конкурсу, були і учні одеських закладів освіти. Команди з 14 до 16 березня щоденно отримували  відеозавдання і мали 24 години на їх виконання.
Так, переможцями онлайн-конкурсу «Командоломки» стали учні ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ №117 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.
І місце вибороли Владислав Кіселар та Роман Олізарович, учні 11 класу, команда «Гравій», тренер – Тетяна Шаманіна.
ІІ місце посіли Олександр Бродецький, Олександр Джаніашвілі, Максим Власов та Руслан Блонський, учні 9 класу, команда «3,1415_ОЛ117», тренер –Віталій Канюченко. 
ІІ місце зайняли одразу дві команди ліцею, учні 10 класу: команда «Мозколомщики» – Олександр Гордєєв та Ідір Ларбі  і команда «Гострі кути» – Ігор Блонський та Святослав Найденко. Тренер – Тетяна Шаманіна.
Вітаємо переможців, бажаємо подальших успіхів!

 

 

_______________________________

Довідково

14 березня у світі щорічно відзначається одне з самих незвичайних свят – Міжнародний день числа «Пі». З цим числом ми стикаємося вже в молодших класах школи, коли починаємо вивчати коло. Число «Пі» – це математична константа, яка виражає відношення довжини кола до довжини її діаметру. У цифровому вираженні “Пі” починається як 3,141592… і має нескінченну математичну тривалість.

У різних країнах світу на свято зазвичай випікають пироги та π-ци, проводять математичні вікторини та змагання на знання цифр у числі “Пі”.

Share this post