Одеські школярі – переможці міжнародного онлайн-конкурсу «Наші Нобелівські премії»

Пройшов міжнародний онлайн-конкурс «Наші Нобелівські премії» організатором якого являється Генеральне Консульство Республіки Польща в Одесі 
Мета конкурсу: популяризація роботи Польської Нобелівської премії.
Генеральне Консульство Республіки Польща в Одесі у 2020 році оголосило конкурс робіт, присвячених літераторам – лауреатам Нобелівської премії. Учасники мали представити відеоролики польською мовою з презентацією власного бачення творчості польських письменників та поетів.
Організаторами конкурсу «Наші Нобелівські премії» не вводились вікові обмеження: в конкурсі могли брати участь діти, підлітки, дорослі. За рішенням журі конкурсу будуть нагороджені автори трьох найкращих робіт. Решта учасників отримають пам’ятні дипломи та подарунки.

Перше місце зайняла учениця 11-а класу ОСШ №121 Марія Воропаєва з мультиплікаційною роботою, присвяченою Ользі Токарчук, польській письменниці і поетесі, власниці Міжнародної Букерської премії і Нобелівської премії по літературі. Журі залишилося у захваті від захоплюючої анімації «Bieguni» Olga Tokarczuk.

 

Друге місце журі призначило учениці 10-б класу ОСШ №121 Анастасії Долобанько за віртуальне інтерв’ю з Віславою Шимборською, польською поетесою, лауреатом Нобелівської премії по літературі.

«- Дякую, що дозволили помандрувати у часі і познайомитися з Віславою Шимборською. Браво!» – ділиться враженнями Анастасія.


Конкурс являв собою показ творчості одного із лауреатів Польської Нобелівської премії в області літератури інноваційним, оригінальним способом. Презентація обраної Нобелівської премії повинна бути на польській мові у вигляді кіно не довше 5 хвилин. Особлива увага журі зверталась на особисті роздуми автора відносно прочитаних робіт обраної Нобелівської премії.
Обрані відео представлені в мережі Facebook, а кращі із них будуть нагороджені.

Share this post