Одеські учні відвідали острів Корфу (Греція)

Відпочинок та відновлення юних одеситів у Греції

З 25 серпня по 04 вересня 2023 року одеська делегація, до складу якої увійшли учні закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, відпочивала у Греції на острові Корфу. Поїздка відбулася за запрошенням мера міста Керкіра пані Меропі-Спірідула Ідреу спільно з українською діаспорою о. Корфу.
У таборі було організовано насичену культурну та спортивно-розважальну програму. Завдяки підтримці мерії міста Керкіра та української діаспори о. Корфу юні одесити відвідали острів Відос, аквапарк «Aqualand Corfu Water Park», а також з оглядовою екскурсією побували у старому місті Керкіра та музеї, де ознайомилися з культурою місцевих жителів. Представниками української діаспори для юних одеситів був організований вечір української культури за участю муніципалітету міста Керкіра. Під час заходу діти продемонстрували культурно-патріотичну програму та отримали подарунки. На знак подяки одесити влаштували танцювальний флешмоб у вишиванках із музичним супроводом українських пісень «З Україною  в серці!». Крім цього, яскраво пройшли футбольні змагання між юними одеситами та грецькою командою, де гравці та вболівальники отримали незабутні емоції.
Завдяки грецькій стороні діти мали можливість цікаво та корисно провести останні дні літнього відпочинку перед початком нового 2023/2024 навчального року. Під час відпочинку усі отримали яскраві враження, нові знайомства та подарунки.

 

 

 

____________________

На відпочинок до Греції

Share this post