Одеський НВК №4: “Свіча милосердя”

20 листопада 2018 року у Одеському НВК № 4 відбулись тематичні заходи щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років

Метою заходу було формування в учнів щирих людських почуттів, співчуття до трагічної долі рідного народу, громадянської відповідальності за його майбутнє.

З метою виховання в учнів особистісних рис громадянина України для учнів початкових класів проведено виховну годину «Свіча милосердя». Діти зрозуміли поняття «милосердя»,  і чому воно потрібне в соціумі. Учні 1-4-х класів розказували підготовлені вірші, переглянули відео про Голодомор, відео «Даруй добро», брали участь у грі «Якщо добра людина».

Для учнів 6-х класів був проведений захід Година пам’яті «Жнива скорботи». Усі присутні взяли участь в акції «Свічка пам’яті», де кожен клас запалив свою свічку. До уваги учнів було запропоновано перегляд презентації зі спогадами очевидців страшного голоду, що дало змогу унаочнити жорстокі факти із життя українського народу 1932-1933 років. Наприкінці заходу учні 6-В класу запропонували невелику музичну композицію «Діти України», під час якої вони з квітами в руках заспівали пісню-подяку батькам і своїй країні.

 

У шкільній бібліотеці оформлено виставку літератури «Чорні сторінки історії» до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.

Share this post