Онлайн-фестиваль «Позашкілля-Fest»

Уперше в Одесі проводиться Онлайн-фестиваль дитячої та юнацької творчості закладів позашкільної освіти м. Одеси «Позашкілля-Fest»

З метою організації змістовного дозвілля юних одеситів під час карантину, сприяння творчому, інтелектуальному розвитку дошкільнят та школярів, пошуку та підтримки юних талантів департамент освіти та науки Одеської міської ради оголошує про початок онлайн-фестивалю дитячої та юнацької творчості закладів позашкільної освіти м. Одеси «Позашкілля-Fest».

Завдання заходу – популяризувати діяльність закладів позашкільної освіти міста, обмін досвідом роботи.

Для участі в онлайн-фестивалі закладам позашкільної освіти м. Одеси необхідно зібрати та систематизувати фото творчих робіт вихованців гуртків образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва та технічної творчості за темами майстер-класів, які проводяться керівниками їх гуртків у дистанційному режимі, та надіслати у форматі jpeg (jpg, pdf, png) на електронну адресу [email protected] з позначкою «Позашкілля-Fest».

Роботи вихованців оформлюються традиційним паспортом (назва роботи, прізвище, ім’я та вік її автора, назва гуртка, у якому він навчається, ПІБ педагога).

Онлайн-фестиваль триватиме протягом карантину.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *