Онлайн-нарада з керівниками закладів дошкільної освіти

Відбулася організаційна онлай-нарада за участю представників Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області 

26  травня 2020 року департаментом освіти та науки Одеської міської ради було проведено організаційну онлайн-нараду з керівниками закладів дошкільної освіти за участю фахівців Одеського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Балановської О.І., Носової В.О.  стосовно забезпечення дотримання та виконання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Крім 129 керівників закладів дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси участь у нараді також взяли засновники та керівники закладів освіти приватної форми власності м. Одеси.

Під час наради обговорювались організаційні питання щодо відновлення роботи закладів дошкільної освіти в умовах продовження карантину, їх спроможності забезпечити належне виконання Тимчасових рекомендацій головного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину, у тому числі щодо наявності підготовленого персоналу.

Також, фахівцями  Держпродспоживслужби в Одеській області керівникам закладів дошкільної освіти були надані рекомендації щодо організації щоденного прийому дітей до закладу, перебування дітей у закладі, дотримання протиепідемічних рекомендацій всіма учасниками освітнього процесу під час карантину.

 

Share this post