Освітянам Одеси презентували нові види спорту

Громадська організація «Спортивний рух Олександра Педана  « JuniorZ » презентувала для освітян Одеси 7 нових видів спорту

На базі Одеської гімназії №4, де минулого року були побудовані нові спортивний і актовий зали, відбувся презентаційний тренінг для вчителів фізкультури, директорів шкіл і лідерів учнівського самоврядування. Представники громадської організації «Спортивний рух Олександра Педана « JuniorZ » в інтерактивній формі презентували 7 нових видів спорту, схвалених Міністерством освіти і науки України до впровадження в шкільну програму.

«JuniorZ» – це волонтерський рух людей, які хочуть, щоб діти отримували задоволення від уроків фізкультури і були здоровіші, зокрема й завдяки впровадженню нових цікавих видів спорту.

Лідер спортивного руху« JuniorZ » Олександр Педан зазначив, що під час тренінгу, на який прийшли 130 вчителів, було презентовано 7 видів спорту: корфбол, бадмінтон, регбі, фрісбі, чірлідинг, петанк і флорбол».

Даний тренінг дасть старт ряду заходів, які будуть сприяти можливості досить швидкого впровадження в шкільну програму нових видів спорту. Багато з них вже популярні в Одесі і розвиваються федераціями на нових пришкільних стадіонах у позаурочний час.

Під час тренінгу між Одеською міською радою та громадською організацією «Спортивний рух Олександра Педана « JuniorZ » був підписаний Меморандум про сприяння розвитку спорту в Одесі. І вже сьогодні вчителі фізкультури підтримали пропозицію взяти участь разом зі своїми учнями в одному з етапів легкоатлетичного забігу «Одеса Нова пошта Напівмарафон», який пройде в Одесі 26 травня.

Також наприкінці заходу  серед присутніх було проведено лотерею, за підсумками якої комплект спортивного обладнання на суму 10000 грн. виграла Одеська школа № 18.

Освітянам Одеси презентували нові види спорту Освітянам Одеси презентували нові види спорту Освітянам Одеси презентували нові види спорту Освітянам Одеси презентували нові види спорту
Освітянам Одеси презентували нові види спорту Освітянам Одеси презентували нові види спорту Освітянам Одеси презентували нові види спорту Освітянам Одеси презентували нові види спорту
 Освітянам Одеси презентували нові види спорту Освітянам Одеси презентували нові види спорту Освітянам Одеси презентували нові види спорту Освітянам Одеси презентували нові види спорту
Освітянам Одеси презентували нові види спорту Освітянам Одеси презентували нові види спорту

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *