Освітянам Одеси презентували нові види спорту

Громадська організація «Спортивний рух Олександра Педана  « JuniorZ » презентувала для освітян Одеси 7 нових видів спорту

На базі Одеської гімназії №4, де минулого року були побудовані нові спортивний і актовий зали, відбувся презентаційний тренінг для вчителів фізкультури, директорів шкіл і лідерів учнівського самоврядування. Представники громадської організації «Спортивний рух Олександра Педана « JuniorZ » в інтерактивній формі презентували 7 нових видів спорту, схвалених Міністерством освіти і науки України до впровадження в шкільну програму.

«JuniorZ» – це волонтерський рух людей, які хочуть, щоб діти отримували задоволення від уроків фізкультури і були здоровіші, зокрема й завдяки впровадженню нових цікавих видів спорту.

Лідер спортивного руху« JuniorZ » Олександр Педан зазначив, що під час тренінгу, на який прийшли 130 вчителів, було презентовано 7 видів спорту: корфбол, бадмінтон, регбі, фрісбі, чірлідинг, петанк і флорбол».

Даний тренінг дасть старт ряду заходів, які будуть сприяти можливості досить швидкого впровадження в шкільну програму нових видів спорту. Багато з них вже популярні в Одесі і розвиваються федераціями на нових пришкільних стадіонах у позаурочний час.

Під час тренінгу між Одеською міською радою та громадською організацією «Спортивний рух Олександра Педана « JuniorZ » був підписаний Меморандум про сприяння розвитку спорту в Одесі. І вже сьогодні вчителі фізкультури підтримали пропозицію взяти участь разом зі своїми учнями в одному з етапів легкоатлетичного забігу «Одеса Нова пошта Напівмарафон», який пройде в Одесі 26 травня.

Також наприкінці заходу  серед присутніх було проведено лотерею, за підсумками якої комплект спортивного обладнання на суму 10000 грн. виграла Одеська школа № 18.

 
   
    

Share this post