Освітяни Київського району зустрілися з експертами проекту Twinning

03 жовтня 2018 року на базі Одеської ЗОШ №72 відбувся семінар для керівників закладів освіти Київського району міста Одеси з експертами проекту Twinning.

У рамках реалізації проекту Twinning «Підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей, які мають ризик отримати інвалідність» відбулася зустріч місії експертів проекту з керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

Під час зустрічі було обговорено пріоритетні завдання проекту Twinning в м. Одесі та Одеської області щодо розвитку послуги раннього втручання.

Метою проекту є зміцнення потенціалу органів влади України на центральному і місцевому рівнях у розробленні та впровадженні системи раннього втручання для дітей з інвалідністю та дітей, які мають ризик її отримати, що сприятиме посиленню нової ролі державного управлінні в контексті надання медичних і соціальних послуг із забезпеченням їх фінансової і територіальної доступності для всіх дітей цієї категорії та їх сімей.

Проект впроваджується спільно з Міністерством праці, зайнятості, професійної підготовки та соціального діалогу Французької Республіки та Французьким Агентством міжнародної технічної експертизи (AFETI) і передбачає активну співпрацю між Міністерством соціальної політики України, Міністерством охорони здоров’я України та Міністерством освіти і науки України у розробленні ефективного нормативно-правового підґрунтя у сфері надання послуги раннього втручання відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Під час семінару Жан-Елі Малкін (Франція), постійний радник проекту з французької сторони, підкреслив важливість реалізації проекту Twinning, що допомагатиме дітям з інвалідністю, порушеннями розвитку та ризиком їх виникнення, отримувати якісні медичні, соціальні та освітні послуги.

     

Share this post