Освітній курс: Цифрова Освіта

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до освітніх серіалів на онлайн-платформі  «Дія. Цифрова Освіта»

Освітній серіал «Цифрові навички для вчителів»

Як ефективніше організовувати заходи, зберігати та створювати файли, автоматично оцінювати завдання учнів та результативно організовувати роботи в групах? Для цього є безкоштовні онлайн-інструменти. Які та як ними користуватися? Допоможуть у цьому розібратися вчителі Микола Попадюк і Тетяна Ткаченко.

Серія 0 – «Вступ»  (для перегляду натисніть на картинку).

Щоб переглянути всі серії та отримати сертифікат, що засвідчує успішне проходження курсу обсягом 0.1 кредиту ЄКТС, нобхідно авторизуватися в системі . Це швидко та безкоштовно можна зробити за посиланням.

Освітній серіал «Кіберняні»

Світ навколо нас невпинно діджиталізується. Все більш часу ми проводимо у цифровому середовищі – сервіси для бізнесу та розваг, онлайн-кінотеатри та соцмережі, телемедицина та ігри, та ще багато іншого доступне у наших персональних комп’ютерах та смартфонах. Своїм помічникам-гаджетам та інтернет-сервісам ми доручаємо знати все більше чутливої інформації про нас, але не завжди розуміємо з якими загрозами можемо зустрітися, бо злочинці та шахраї є не тільки у реальному світі. З цього курсу ви дізнаєтеся, як мінімізувати ризики втрати вашої приватної, чутливої інформації. Як попередити кібератаку або кібершахрайство та як швидко відновитися після них, у випадку якщо вони все ж таки сталися. Участь у серіалі взяли експерти, для яких кібербезпека – це не тільки робота, а спосіб життя.

Ваші кіберняні: Якушев Віталій, директор компанії з кібербезпеки 10Guards; Юрій Мелащенко, партнер компанії з кібербезпеки Cyberlab, радник секретаря РНБО на громадських засадах з питань кібербезпеки; Альона Андронікова, директор Moneyveo; Тарас Кучерявий, керівник відділу Brand Management Moneyveo.

Серія 1. «Паролі та двофакторна аутентифікація» (для перегляду натисніть на картинку).

Щоб переглянути всі серії та отримати сертифікат, що засвідчує успішне проходження курсу обсягом 0.2 кредиту ЄКТС, необхідно авторизуватися в системі за посиланням.

Освітній серіал «Інтерактивне навчання: інструменти та технології для цікавих уроків»

Як організувати навчальний процес поза рамками звичайного шкільного класу, застосовувати онлайн інструменти та сучасні ґаджети і технології: відеоконференцзв’язок, інтерактивні панелі та сучасне програмне забезпечення? Отримати відповіді допоможуть вчителі-експертами з інтерактивного навчання.

Серія 1. «Батьки, діти, вчителі. Створення ефективної інтерактивної комунікації» (для перегляду натисніть на картинку).

Щоб переглянути всі серії та отримати сертифікат, що засвідчує успішне проходження курсу обсягом 0.2 кредиту ЄКТС, необхідно авторизуватися в системі за посиланням.

Share this post