Оздоровлення 2020

Юні одесити у серпні 2020 року оздоровлювалися на базі закладів оздоровлення та відпочинку 

У серпні 2020 року за рахунок бюджету міста для 335 дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, в тому числі 21 вихованця інтернатної групи Одеського ліцею «Олімпієць» спортивного напрямку Одеської міської ради Одеської області, які перебувають на повному державному забезпечені, було організоване оздоровлення та відпочинок на базі позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку «Рассвет», «Связист» ТОВ «Курортне об’єднання «Перлина Чорномор’я» в смт Сергіївка Білгород-Дністровського району Одеської області.
У позаміських дитячих закладах оздоровлення та відпочинку були створені всі необхідні умови для повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей. Кожен день у таборі був насичений новими подіями, враженнями, почуттями. Для школярів проводилися пісенно-розважальні програми, танцювальні конкурси, ігротеки, квести, інтелектуальні ігри, спортивні змагання.
Крім цього, у серпні 2020 року 13 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей з багатодітних сімей, які навчаються в закладах загальної середньої освіти міста, оздоровлювалися на базі Міжнародного дитячого центру «Артек» у м. Київ та Українського дитячого центру «Молода гвардія» у м. Одеса.

Share this post