Оздоровлення та відпочинок дітей влітку 2019 року

Відповідно до розпорядження Одеського міського голови та наказу департаменту освіти та науки Одеської міської ради з 03 по 21 червня у більшості шкіл міста будуть працювати пришкільні табори, з них 36 мовних та 2 трудових.

Стан готовності усіх закладів освіти до оздоровчого сезону   до 31 травня 2019 року буде перевірено відповідними комісіями, до складу яких увійшли представники департаменту освіти та науки Одеської міської ради, закладів охорони здоров’я, Одеського міського управління Держпродспоживслужби в м.Одесі, органів Державної служби надзвичайних ситуацій України.

За бюджетні кошти будуть оздоровлені діти, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а саме:

 • діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
 • діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини 1 статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
 • діти, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;
 • діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;
 • діти, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи;
 • діти з інвалідністю;
 • діти, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи;
 • діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;
 • діти з багатодітних і малозабезпечених сімей;
 • діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків у тому числі діти журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків;
 • діти, одному з батьків яких встановлено інвалідність І або II групи;
 • рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї ;
 • діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах;
 • діти, які перебувають на диспансерному обліку;
 • талановиті та обдаровані діти (переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад); відмінники навчання, лідери та активісти дитячих громадських організацій, дитячі творчі колективи та спортивні  команди, які навчаються і виховуються у закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

Перелік документів, необхідних для забезпечення безкоштовного харчування дітей  у таборах  з денним перебуванням. Перейдіть за посиланням.

З метою організації якісного та цікавого дозвілля дітей у пришкільних таборах відпочинку у червні місяці працюватимуть гуртки з різних напрямів позашкільної освіти: спортивного, художньо-естетичного, туристсько-краєзнавчого, науково-технічного, еколого-натуралістичного,  соціально-реабілітаційного,  оздоровчого та інше.

У період з 08  по 28 серпня заплановано оздоровлення та відпочинок близько 100 дітей пільгових категорій у КПНЗ «Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс «Вікторія».

Діти пільгового контингенту та обдаровані діти зможуть відпочити в позаміських таборах «Артек», «Молода гвардія». Так для 350 дітей пільгових категорій із закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси, у тому числі вихованців інтернатських груп Одеського ліцею “Олімпієць”, які знаходяться на повному державному забезпеченні, буде організоване оздоровлення на базі ПЗОВ “Рассвет” ТОВ “Курортне об’єднання “Перлина Чорномор’я”.

У період з 27 травня по 14 червня заплановано безкоштовне оздоровлення та медичне лікування 80 дітей віком від 10 до 18 років із захворюванням верхніх дихальних шляхів у державному закладі «Спеціалізований (спеціальний) санаторій «Косів» Міністерства охорони здоров’я.

З 03 червня по 30 серпня всі заклади дошкільної освіти та дошкільні групи навчально-виховних комплексів будуть переведені на оздоровчий режим роботи. Вартість харчування дітей на цей період буде збільшено  на 10%.

Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 21.05.2019 № 177 “Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси під час літніх канікул у 2019 році”

Розпорядження Одеського міського голови від 03.05.2019 № 340 “Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків під час літніх канікул у 2019 році”

 

 

Share this post