Перемога в “Екософт-2018”

Одеські школярі – переможці Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій “Екософт-2018”.

Учні Одеської школи №65 стали переможцями ХVІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій “Екософт-2018” і національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів “INFOMATRIX-2018”. Чемпіонат проходив у Національному еколого-натуралістичному центру учнівської молоді в м Київ.

На чемпіонат приїхали 142 конкурсанта, представивши 132 авторських програмних і апаратних рішень для обчислювальних систем.

Конкурсанти можливість брати участь у 13-ти програмних і апаратних розробках: “Web-розробки”; “Анімаційні”; “Короткометражний фільм”; “Комп’ютерне мистецтво”; “Прикладні”; “Інструментальні”; “Навчальні”; “Ігрові”; “Системні”; “Спеціального призначення”; “Апаратне управління”; “Роботи”; “Програмування”.

Одеська загальноосвітня школа № 65 була представлена ​​командою з 8 учнів.

За результатами конкурсу – 7 дипломів:

І місце – Олексій Буяновський в категорії “Навчальні програми”, Афіна Каракян в категорії “Комп’ютерне мистецтво”, Катерина Степаніденко в категорії “Ігрові програми”;

ІІ місце – Марина Золотарьова в категорії “Комп’ютерне мистецтво”, Марія Кєбап – в категорії “Анімаційні програми”, Савва Сибірський – в категорії “Ігрові програми”;

ІІІ місце – Софія Кириллова в категорії “Web-розробки”.

Представляти Україну 10-13 травня 2018 року на Міжнародному конкурсі комп’ютерних проектів “Infomatrix-2018” в Будапешті (Румунія) будуть Афіна Каракян, Марина Золотарьова та Марія Кєбап.

Підготували переможців вчителі інформатики Одеської загальноосвітньої школи №65: Олег Пустовойт, Алла Омельченко та Ірина Глинська.

**********************************************

Організаційно-масові заходи відбулися за підтримки Громадської організації “Союз автоматизаторів бізнесу”, Департаменту інтелектуальної власності, державного підприємства “Український інститут інтелектуальної власності”, компанії “Інтер Системс”, Президії Національної академії наук України.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *