Перемога в “Екософт-2018”

Одеські школярі – переможці Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій “Екософт-2018”.

Учні Одеської школи №65 стали переможцями ХVІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій “Екософт-2018” і національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів “INFOMATRIX-2018”. Чемпіонат проходив у Національному еколого-натуралістичному центру учнівської молоді в м Київ.

На чемпіонат приїхали 142 конкурсанта, представивши 132 авторських програмних і апаратних рішень для обчислювальних систем.

Конкурсанти можливість брати участь у 13-ти програмних і апаратних розробках: “Web-розробки”; “Анімаційні”; “Короткометражний фільм”; “Комп’ютерне мистецтво”; “Прикладні”; “Інструментальні”; “Навчальні”; “Ігрові”; “Системні”; “Спеціального призначення”; “Апаратне управління”; “Роботи”; “Програмування”.

Одеська загальноосвітня школа № 65 була представлена ​​командою з 8 учнів.

За результатами конкурсу – 7 дипломів:

І місце – Олексій Буяновський в категорії “Навчальні програми”, Афіна Каракян в категорії “Комп’ютерне мистецтво”, Катерина Степаніденко в категорії “Ігрові програми”;

ІІ місце – Марина Золотарьова в категорії “Комп’ютерне мистецтво”, Марія Кєбап – в категорії “Анімаційні програми”, Савва Сибірський – в категорії “Ігрові програми”;

ІІІ місце – Софія Кириллова в категорії “Web-розробки”.

Представляти Україну 10-13 травня 2018 року на Міжнародному конкурсі комп’ютерних проектів “Infomatrix-2018” в Будапешті (Румунія) будуть Афіна Каракян, Марина Золотарьова та Марія Кєбап.

Підготували переможців вчителі інформатики Одеської загальноосвітньої школи №65: Олег Пустовойт, Алла Омельченко та Ірина Глинська.

**********************************************

Організаційно-масові заходи відбулися за підтримки Громадської організації “Союз автоматизаторів бізнесу”, Департаменту інтелектуальної власності, державного підприємства “Український інститут інтелектуальної власності”, компанії “Інтер Системс”, Президії Національної академії наук України.

Share this post