Підсумки дослідної роботи Одеського училища торгівлі

Одеський професійно-технічний заклад торгівлі та технологій харчування підвів підсумки дослідно-експериментальної роботи.

Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування представило на засіданні в Національній академії педагогічних наук України результати дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня “Створення інформаційно-освітнього середовища у професійно-технічному навчальному закладі торгівлі та технологій харчування”.

Презентація результатів роботи була представлена ​​на засіданні науково-методичної комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України.

Надана ​​презентація результатів дослідження показала, що використання можливостей інформаційно-освітнього середовища суттєво впливає на професійне зростання педагогічних працівників, підвищує результати навчальних досягнень учнів, що сприяє зростанню якості освітнього процесу в цілому.

Результати дослідження комісія схвалила як ефективні для впровадження у навчальний процес у професійно-технічних навчальних закладах.

Директор закладу Людмила Висоцька, заступник директора Віктор Терновський і викладач В’ячеслав Ткаченко нагороджені почесними грамотами Національної академії педагогічних наук України.

***********************************************

Засідання комісії проходило за участю представників Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, вчених Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, Інституту модернізації змісту освіти, Інституту менеджменту освіти НАПН України, представників професійно-технічних навчальних закладів.

Share this post