Підсумки роботи серпневого освітнього форуму 27 серпня 2018 року

«Інклюзивна та спеціальна освіта. Обмін досвідом, шляхи співпраці»

В рамках серпневого освітнього форуму  «Маємо що сказати про НУШ» на базі  Одеської СШ № 75 учасники  обговорювали тему: «Інклюзивна та спеціальна освіта. Обмін досвідом, шляхи співпраці»

Інтерес до теми проявили більше 130 педагогів, батьків, представників громадськості.

Директор  школи № 75   Григор`єва Лариса Вікторівна  розповіла про багаторічні традиції школи,  про роботу педагогічного колективу в напрямку соціалізації учнів, детально зупинившись на роботі «Муніципального будинку ремесел».

Шестаковська Таїса Григорівна, мати випускниці школи № 75 Ольги Шестаковської,  поділилась своїм досвідом виховання та навчання особливої дитини.

Представники КЗВО «Одеська академія неперервної освіти»- зав. кафедри педагогіки, психології та корекційної освіти Бєлоусова Руслана Вікторівна та зав. науково-методичною лабораторією корекційної та інклюзивної освіти Заварова Наталія Володимирівна зупинились на такій вкрай важливій умові соціальної адаптації дітей з особливими освітніми потребами, як забезпечення рівного доступу до якісної спеціальної та інклюзивної освіти.

Учасники отримали можливість опрацювати актуальні для себе теми  в ході роботи 5 інтерактивних груп.

Змістовний майстер-клас завідувачки Одеського СДНЗ № 50 Наталі Миколаївни Дехтяр «100% успіх  у спілкуванні з батьками вихованців» було присвячено організації конструктивної взаємодії, учасники опанували технологію вирішення конфліктів «Кольорові плями»

Учасники цікавого-майстер-класу «Корекційно-інноваційна стратегія обстеження та корекції дітей в порушеннями мовлення», що був представлений завідувачкою  Одеського СДНЗ № 241 Поволоцькою Мариною Вікторівною, отримали можливість ознайомитись з сучасними інноваційними методами виявлення та корекції вад мовленнєвого розвитку дітей, дізналися про професійні знахідки педагогічного колективу.

Практичний психолог  Шаляпіна Наталія Олександрівна поділилась досвідом впровадження інклюзивного навчання в Одеському ДНЗ № 304, розповіла про можливі ускладнення та шляхи їх подолання.

Майстер-клас «Сучасні корекційні методи в освітньому процесі», який провела Притиковська Світлана Дмитрівна, завідуюча Одеського СДНЗ № 193, був орієнтований на ознайомлення та опанування прийомів формування темпо-ритмічної організації   мовлення дітей.

Використання учасниками  отриманих знань та навичок допоможе зробити їхню професійну діяльність та взаємодію з учнями та вихованцями не тільки більш   різноманітною та змістовною, а і більш результативною.

За відгуками, які залишили учасники форуму є потреба у нових сучасних формах та методах роботи у закладах освіти. Роботу щодо впровадження  нових форм та методів педагогічної діяльності буде продовжено у 2018/2019 навчальному році.

Шановні одесити! Слідкуйте за новинами.

Підсумки роботи серпневого освітнього форуму 27 серпня 2018 року Підсумки роботи серпневого освітнього форуму 27 серпня 2018 року Підсумки роботи серпневого освітнього форуму 27 серпня 2018 року Підсумки роботи серпневого освітнього форуму 27 серпня 2018 року Підсумки роботи серпневого освітнього форуму 27 серпня 2018 року Підсумки роботи серпневого освітнього форуму 27 серпня 2018 року Підсумки роботи серпневого освітнього форуму 27 серпня 2018 року Підсумки роботи серпневого освітнього форуму 27 серпня 2018 року

 

 

 

Share this post