Правила зарахування до 1-го класу на 2019/2020 навчальний рік

Прийом документів майбутніх першокласників розпочався з 22 квітня 2019 року

Організація прийому дітей до перших класів (нормативна база):

  1. Конституція України. Стаття 53. Кожен має право на освіту.
  • Повна загальна середня освіта є обов’язковою.
  • Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах; розвиток дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, вищої і післядипломної освіти, різних форм навчання; надання державних стипендій та пільг учням і студентам.

     2. Закон України “Про освіту”. Стаття 12. Повна загальна середня освіта/

  • п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

          Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти/

  • п.1. Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій. Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи. Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

Перелік закріпленої території обслуговування за закладами загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси у 2019/2020 н.р. 

      3. Закон України “Про загальну середню освіту”. Стаття 18. Зарахування учнів.

Натисніть на зображення.

 

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.