Продовжує свою роботу Школа резерву керівних кадрів

Для слухачів Школи резерву керівних кадрів були представлені нові освітні проекти.

05 квітня 2018 року в центрі соціальних ініціатив «Impact Hub Odessa» для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти було проведено: мотиваційна лекція «Виклики сучасного світу та роль освіти в них», презентація можливостей тренінгового центру для педагогів та інкубатору освітніх проектів «Лабораторія Освітніх Змін/Education Transformation Lab». Організатори проекту представили слухачам етапи реалізації “Нової Української школи” за прикладом фінської системи освіти.

В Одесі вже не перший рік діє «Лабораторія освітніх змін» при Impact Hub Odessa. Її організатори є тими інноваторами, які знаходяться в постійних пошуках передових рішень всфері освіти. Зараз в рамках реалізації проекту  «Лабораторії освітніх змін» реалізується низка освітніх проектів, серед них мовні табори для дітей-школярів із залученням волонтерів носіїв англійської мови, групи профілактики емоційного вигорання вчителів, інкубатор учнівських проектів.
По завершенню офіційної зустрічі для майбутніх управлінців було проведено ознайомчу екскурсію центром соціальних ініціатив «Impact Hub Odessa», який об’єднує в собі затишний коворкінг, сучасний конференц-центр, майданчик для культурного дозвілля «Hub-Вітальня» і відкриту лабораторію-майстерню «Hub Lab».


Impact Hub Odessa – це центр соціальних ініціатив та творчий простор у самому центрі Одеси. Життя одеського Хабу почалося 1 вересня 2013 року з масштабної конференції Social Camp Ukraine, першої в Україні великої події для об’єднання соціальних інноваторів, бізнесу та влади.

Share this post