Клас безпеки в Одеському ліцеї №40. Фото

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

07 березня 2023 року в ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №40 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ відбулося урочисте відкриття класу безпеки.

Клас створено у рамках реалізації Всеукраїнського проєкту «Клас безпеки», метою якого є формування в учнів здоров’язбережувальних компетентностей, знань правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, надання домедичної та психологічної допомоги.

Під час заходу з учнями були проведені профілактичні заняття з досвідченими фахівцями. Правила пожежної та мінної безпеки, правила дорожнього руху зі здобувачами освіти практично відпрацьовані головним інспектором РУ ГУ ДСНС України в Одеській області  Оленою Єрмаковою та Шкільним офіцером поліції Олексієм Сергієнком.

Також школярі переглянули мультфільм «Пес Патрон та розмінювання» з подальшим його обговоренням.

Захід був перерваний повітряною тривогою. Усі учасники та гості перейшли до шкільного  тимчасового укриття, де інспектор патрульної поліції з відділу зв’язків з громадськістю, старший лейтенант поліції Надія Раздайбеда провела з учнями інтерактивну гру «Регулювальник та дорожні знаки» та повторили правила дорожнього руху. 

Після закінчення  повітряної тривоги  усі  повернулися до класу та  продовжили захід.

Офіцер поліції Олексій Сергієнко провів з учнями початкових класів практичні  заняття «Ми пішоходи», «Перехрестя» та  «Знаки регулювальника». Діти були активними учасниками та отримали не тільки корисні знання та практичні навички, а й позитивні емоції.

Проведення занять на базі класу безпеки допоможе формувати в учнів навички безпечної поведінки  у різних життєвих ситуаціях.

 

 

 

 

   

____________________________

Клас безпеки в Одеському ліцеї №12. Фото

Відкрито клас безпеки в Одеському ліцеї №28. Фото

Share this post