Проєктний менеджмент та фінансова грамотність. Фото

 Курси проєктного менеджменту та фінансової грамотності

07 квітня 2023 року Молодіжною радою при Одеському міському голові за сприяння Департаментів освіти та науки, внутрішньої політики Одеської міської ради для представників активної учнівської молоді міста були проведені курси проєктного менеджменту та фінансової грамотності. Захід проводився в умовах воєнного стану з урахуванням встановлених карантинних обмежень.

У заході взяли участь учні 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти, а також лідери учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти – члени Парламенту старшокласників м. Одеси. Старшокласників ознайомлювали з базовим навичками стратегічного планування, фінансової грамотності та проєктним менеджментом.

Мета – ознайомлення учнівської молоді з новими поглядами та способом мислення щодо управління та реалізації власних проєктів.

Учасники курсів отримали сертифікати і в майбутньому зможуть реалізувати свої власні проєкти, користуючись отриманими знаннями.

 

 

 

_________________________________

Курси проєктного менеджменту та фінансової грамотності проходять відповідно до розпорядження Одеського міського голови від 20.12.2022 № 584.

Більше інформації про діяльніть Парламенту старшокласників м. Одеси на вебсайті Департаменту у розділі “Виховна робота”.

Share this post