Пройдуть заходи з нагоди державних свят

До Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

День Незалежності України має для українців особливе значення.  Сьогодні, як і багато попередніх поколінь, українці виборюють свою незалежність зі зброєю в руках. Україна платить високу ціну, щоб відстояти свою незалежність та право самостійно будувати світле майбутнє.

З нагоди відзначення у 2023 році в місті Одесі Дня Державного Прапора України та 32-ї річниці Незалежності України Департаментом освіти та науки Одеської міської ради проводитимуться наступні заходи:

19 серпня 2023 року з 10.00 по 12.00 – патріотичний марафон «З днем народження, Країно!», (за адресами: Міський сад, Кримський бульвар (біля фонтану), Одеський БДЮТ «Тоніка», Одеський ліцей № 100, Дендропарк Перемоги) у рамках якого відбудуться заходи:

АКЦІЯ «Кольори Перемоги» (прикрашання гілок дерев жовто-блакитними стрічками);

ФЛЕШМОБ «З Україною в серці» (роздача членами Парламенту старшокласників м. Одеса символічних жовто–блакитних сердечок, кульок та прапорів України перехожим, охоплюючи серця людей для підняття духу до спільної перемоги);

поштова скринька для військовослужбовця «З любов’ю та вдячністю Ваша Одеса» (встановлення спеціально оформлених поштових скриньок, до яких усі охочі зможуть покласти листівку, написавши привітання та побажання військовослужбовцям ЗСУ на заздалегідь оформлених листівках);

патріотичний АРТ-РОЗПИС «Україна очима дітей» (діти на асфальті розмальовуватимуть кольоровою крейдою заздалегідь намальований контур карти України);

МАЙСТЕР-КЛАСИ «Під синім небом України» (проведення майстер-класів  з різних видів спорту (бокс, футбол тощо) та виготовлення патріотичних браслетів, сувенірів, оберегів), за адресою: Одеські ліцеї №№ 86, 100, 92, Одеський БДЮТ «Тоніка», Міський сад, Дендропарк Перемоги;

КЕЙС-FESTIVAL «Все будеУкраїна» у соціальній мережі Фейсбук із хештегом #кейс-festival, #ОсвітаОдеса (для всіх охочих – аматорських колективів, окремих виконавців та інших творчих об’єднань/малюнки, поробки, вокальні та хореографічні номери).

 23-24 серпня 2023 рокуфоточелендж «Народжені вільними».

 24 серпня 2023 року – привітання Парламенту старшокласників м. Одеси.

Упродовж серпня – вересня 2023 року – виставка дитячих малюнків «Моя країна – Україна».

Упродовж серпня – вересня 2023 року виховні просвітницькі заходи, присвячені Дню Державного Прапора України та 32-й річниці Незалежності України (виховні години, зустрічі, “круглі столи”, диспути, лекції, бесіди, квести, екскурсії, перегляд відеофільмів, книжкові виставки в бібліотеках тощо).

*******************************

Кожного року 23 серпня, за добу до святкування Дня Незалежності, Україна відзначає День державного прапора. Ця дата була обрана на згадку про події 1991 року, коли до будівлі Верховної Ради група народних депутатів внесла синьо-жовтий стяг.

Але свято, як таке, є відносно новим і було засноване указом другого президента України Леоніда Кучми “Про День Державного Прапора України” від 23 серпня 2004 року, з метою виховання поваги громадян до державних символів України.

Share this post