Пройшов єдиний урок з фізичної культури «Освіта Одеси на спортивній хвилі»

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

01 грудня 2023 року нагоди відзначення Дня Збройних Сил України у закладах освіти комунальної власності триторіальної громади м. Одеси пройшов єдиний урок з фізичної культури «Освіта Одеси на спортивній хвилі».

Мета  – формування здорового способу життя підростаючого покоління, розвиток і популяризація різних видів спорту серед учнів та вихованців.

Так, в ОДЕСЬКІЙ ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ № 95 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ під час уроку було проведено бесіду на тему «Здоровим бути модно! Здоровʼя та спорт завжди в тренді!». Діти дізналися багато цікавого про спорт, виконали веселі та захоплюючі руханки. Також учні із задоволенням ділилися  розповідями про свій улюблений вид спорту,  досягнення в ньому, мотивуючи інших дітей займатися спортом. 

 

 

В ОДЕСЬКОМУ ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ЯСЛА-САДОК» № 12 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ вихованці долучилися до спортивної розваги «В здоровому тілі, здоровий дух».

Мета заходу: розвивати розумові і фізичні здібності, кмітливість, спритність; виховувати патріотичні почуття до рідної України, повагу до Збройних Сил України; прищеплювати інтерес до фізкультури та спорту.
Діти активно брали участь в змаганнях, продеменстрували свої фізичні здібності, спритність, кмітливість. Під час підведення підсумків змагань, усі учасники були нагороджені солодкими медалями.

В ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №23 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ захід “Освіта Одеси на спортивній хвилі” об’єднав усі класи та вчителів фізичної культури.

Учителі фізкультури підготували цікаві вправи, які допомогли дітям підтримувати спортивний настрій упродовж дня, відчувати радість від активного життя.

Це було захоплююче плекання спортивного духу та підкреслення важливості фізичної активності в освітньому процесі.

Спільно ми створюємо здорове майбутнє для наших дітей!

#ОсвітаОдеси

***************

Заходи з нагоди Дня Збройних Сил України

Share this post