Проведення засідання комісії з контролю за організацією харчування окремих категорій громадян у м. Одесі

6 липня 2021 року у Малій залі Одеської міської ради відбулось чергове засідання Комісії

Під час засідання розглядались питання щодо підсумків перевірок Комісією у квітні – червні 2021 року закладів, установ та підприємств, підпорядкованих Департаментам освіти та науки, охорони здоров’я, праці та соціальної політики Одеської міської ради.
Також члени Комісії розглянули розрахунки потреб на організацію харчування вихованців у закладах дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, які були розроблені Департаментом освіти та науки Одеської міської ради у відповідності до норм харчування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 №305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» .

Комісію з контролю за організацією харчування окремих категорій громадян у м. Одесі створено розпорядженням міського голови від 04.03.2021 № 136.
До складу Комісії входять керівники, спеціалісти виконавчих органів Одеської міської ради, депутати Одеської міської ради, представники Одеського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області та Державної установи «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України».

Share this post