Проведено конкурс на заміщення посади директора ІРЦ №9

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

11 листопада 2022 року Департаментом освіти та науки Одеської міської ради проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр №9».

Конкурс проводився відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 року № 545 (зі змінами), на підставі Положення про конкурс на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру Одеської міської ради, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 28 вересня 2022 року №996-VIII. 

Конкурс відбувався за наступними етапами:

І. Кваліфікаційний іспит, який  проводився за напрямами:  знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами, Закону України «Про освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері освіти; знання основ спеціальної педагогіки; знання основ управління діяльністю інклюзивно-ресурсного центру.

ІІ. Співбесіда з кандидатами на посаду директора закладу проведена з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності претендентів та до відповідних посадових обов’язків.

Переможцем конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 9» визначена Василіогло Надія.

Висновок конкурсної комісії розміщений на вебсайті Департаменту. Перейдіть за посиланням

 

Share this post