Привітання з Днем знань

Дорогі школярі!  Шановні батьки!  Освітяни! 

Нехай навчання приносить насолоду. Це можливо. Цього має прагнути кожен вчитель, батько і мама.
Бажаю педагогам миттєво закохувати у свій предмет. Бажаю вам, дорогі колеги, впевненості у собі, гідності. Вище носа, освіто, бо ми того варті! Ви робите неможливе, але це ж і є наша професія. Головне – залишайтеся здоровими!
Діти… дітям я бажаю бути щасливими! Щомиті. Тоді все вдаватиметься, майте нагоду бути щасливими!
Батькам – дякую, що в одеські школи приходять найкращі в світі діти. Відмінники і не дуже, спортсмени і актори, музиканти і художники. Наші. Улюблені. Ви, одеські батьки, теж легендарні, бо наші мами і тата традиційно прагнуть всебічного розвитку дитини і надають підтримку. Тож нехай діти тішать успіхами, будуть здоровими!
Державі нашій я теж бажаю вдалого Нового навчального. І дуже хочу, щоб наша професія нарешті була гідно оцінена. Бо ми гостро відчули, що таке, коли не вистачає лікарів. А те, що не вистачає вчителів, відчуємо пізніше… гостріше.
Нехай у перший вересневий день буде свято в наших домівках. Нехай діти отримують від нас, дорослих, стільки тепла, щоб його вистачило компенсувати літо, що минуло… адже до наступного всього 9 місяців, щасливих, наповнених дружбою, знахідками, успіхом.

З Днем знань!

Share this post