Реєстрація на пробне ЗНО триватиме впродовж січня

Участь у пробному ЗНО не є обов’язковою, кожен може долучитися за власним бажанням

8 січня розпочалась реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року та триватиме до 31 січня. Зареєструватися на пробне ЗНО можна на веб-сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Участь у пробному тестуванні є платною. Вартість послуги з проходження пробного ЗНО становить 138 грн. (включно з ПДВ) за тестування з одного предмету однієї особи.

У 2019 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 16 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 23 березня.

Важливо! Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не будуть використані для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.


Наприкінці грудня набули чинності Умови прийому до закладів вищої освіти на 2019 рік. На вступників чекають зміни у творчих конкурсах, прохідних балах та пільгах. Докладніше дізнатися про Умови прийому можна за посиланням: наказ Міністерства освіти і науки України від 10.11.2018 №1096.

Share this post