Родинне коло одеських освітян. Фото

Щорічно в першу неділю жовтня в Україні відзначають професійне свято працівники освіти

Цьогорічне свято обпалене війною. Та освітяни тримають свій освітянський стрій, аби наші захисники були впевнені, що позаду – міцний та надійний тил.

Педагоги, учні та їх батьки з вірою у Перемогу з перших днів війни активно підтримують незламний дух наших захисників та захисниць, які кожного дня боронять кордони України та оберігають спокій її громадян.

Так, у вересні 2022 року одеські освітяни провели благодійну акцію, спрямовану на закупівлю медичних засобів військовослужбовцям, які перебувають на лікуванні в Одесі. Долучитись до акції  можна було, придбавши український сувенір або взявши участь у лотереї або аукціоні.

Освітяни – це не тільки професіонали своє справи, а й турботливі батьки, надійні друзі та прекрасні господарі та господині. Починаючи з лютого місяця, педагоги Одеси долучилися до приготування тисяч смачних страв для наших захисників.

Наприкінці місяця працівники закладів освіти міста по-материнськи, з любов’ю та словами щирої подяки наліпили 300 кг вареників – однієї з найулюбленіших страв українців – для захисників, які знаходяться на лікуванні в Одесі.

З нагоди Дня працівників освіти були нагороджені педагогічні працівники м. Одеси. Для ознайомлення перейдіть за посиланням. 

https://omr.gov.ua/ua/news/229982

 

 

 

 

 

Share this post