Розпочав роботу методичний практикум заступників директорів

Розпочав роботу постійно діючий методичний практикум заступників директорів

На виконання рішення колегії департаменту освіти та науки Одеської міської ради комунальною установою «Одеський методичний центр освітніх ініціатив» розпочато роботу постійно діючого методичного практикуму для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.
На першому занятті методичного практикуму 35 заступникам директорів закладів загальної середньої освіти запропоновано для розгляду актуальні питання: «Педагогічна техніка у роботі вчителя» та «Деякі аспекти організації роботи вчителів з обдарованими учнями».

У цікавій інтерактивній формі методист вищої категорій Тетяна Волковська поділилася з учасниками секретами педагогічної техніки, надала рекомендації щодо здійснювання функцій аналітики та контролю за станом освітнього процесу в закладі при відвідування уроків вчителів.
Детальний порівняльний аналіз проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів за останні два роки, проведений Вікторією Іщенко, став предметом жвавого обговорення, під час якого учасники намагались вибудувати шляхи оптимізації організації роботи вчителів з обдарованими дітьми.
Серед учасників практикуму понад половини – новопризначені або заступники, які мають стаж роботи на посаді до 3-х років. Незважаючи на різний досвід роботи, усі присутні були активними учасниками обговорювання.

Share this post