Семінар-практикум з інноваційних технологій «Одеса 2023»

Пройшов практичний семінар з інноваційних освітніх технологій «Одеса 2023»

18 травня 2023 року  на базі КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ОДЕСЬКИЙ ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «БІЛА АКАЦІЯ» пройшов практичний семінар з інноваційних освітніх технологій «Одеса 2023» за темою «Входження української системи освіти в європейський освітній просторі: з досвіду впровадження інновацій та стартапів в системах освіти Ізраїлю, Данії, Норвегії, Фінляндії, Австрії, Німеччини та Польщі».

Організатори заходу: Асоціація керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України», за сприяння міжнародної Асоціації ФІСЕ, європейської Асоціації ЕSHA, видавництва «Ранок» та Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Учасники: керівники  департаментів, управлінь, відділів освіти міських рад та новостворених ОТГ, керівники і методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, директори та заступники директорів закладів освіти різних типів. 

Семінар відкрив Ярослав Турянський, Президент Асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України», який привітав освітянську спільноту України на семінарі-практикумі «Одеса 2023» та зосередив увагу присутніх на головних питаннях заходу.

“На наших очах народжується нова  держава, яка посідатиме гідне місце в сім’ї європейських народів, яку шануватиме і поважатиме цілий світ”, – зазначив Ярослав Турянський.

Директорка Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич презентувала роботу освітянської галузі Одеси в умовах війни та розповіла про налагодження міжнародного співробітництва.

У рамках заходу учасники семінару відвідали ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ» ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, де ознайомилися з впровадження нових технологій харчування в закладах освіти Одеси. Директор ліцею Юлія Бардук ознайомила присутніх з освітніми інноваціями в закладі та у своій управлінській діяльності. 

В Одеській загальноосвітній школі №26 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області для присутніх відбулася театралізована презентація шкільного музею «Порто-Франко»,  презентація міжнародної діяльності Асоціації ВГУ щодо впровадження нових інноваційних освітніх технологій у закладах загальної середньої освіти України.

 

 

Share this post