Семінар «Зрима пісня України»

В Одесі відбувся науково-практичний семінар для педагогів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста «Зрима пісня України»

З 30 жовтня по 3 листопада 2017 року в рамках Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2016-2020 роки на базі Одеської загальноосвітньої школи № 56 відбувся науково-практичний семінар для педагогів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста «Зрима пісня України» з питань символіки та семантики в українській культурі.

Мета семінару: відродження української народної культури, вивчення звичаїв українського народу у сфері декоративно-прикладного мистецтва.

Ініціатори заходу – громадська козацька організація «Культурно-просвітницький центр «Козак-Центр» за підтримки департаменту освіти і науки Одеської міської ради.

Педагоги загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста  взяли участь у науково-практичній конференції «Старовинна українська символіка та сучасність», майстер-класах, виставках старовинних і сучасних виробів декоративно-прикладного мистецтва.

                               

         

Share this post