Щодо вакцинації працівників галузі “Освіта”

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 09.12.2020 №1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”

Пріоритетом організації освітнього процесу в закладах освіти є:

  • дотримання принципів соціального дистанціювання, правил гігієни;
  • використання засобів індивідуального захисту;
  • уникнення масових скупчень осіб;
  • виконання встановлених протиепідемічних заходів у закладах загальної середньої освіти м. Одеси з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;
  • проведення вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та інше.

Підкреслюючи важливість безпечного проведення зовнішнього незалежного оцінювання, Міністерство охорони здоров’я спільно з Міністерством освіти і науки України ухвалили рішення про те, щоб надати пріоритетну можливість вакцинуватися тим працівникам освіти, які цьогоріч залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Педагогічні працівники закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, які залучені до проведення  ЗНО та виявили бажання вакцинуватися з 21.04.2021 по 23.04.2021 пройшли вакцинацію від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 Указом Президента України від 3 квітня 2021 р. № 139/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 квітня 2021 року «Щодо Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до кінця 2021 року»   передбачена роз’яснювальна робота щодо вакцинації населення.

Усі необхідні матеріали та робочі файли про вакцинацію проти COVID-19 можна знайти за посиланням: http://bit.ly/38NYAD9 

Інформаційно-роз’яснювальні матеріали розроблені в рамках загальнонаціональної інформаційної кампанії з вакцинації від COVID-19, яку реалізує Міністерство охорони здоров’я України та ДУ  “Центр громадського здоров’я України”, за підтримки ЮНІСЕФ.

 

 

Share this post