Школа резерву керівних кадрів закладів освіти розпочинає свою роботу

03 грудня 2018 року департамент освіти та науки Одеської міської ради відкриває роботу Школи резерву керівних кадрів закладів освіти 

Метою роботи «Школи резерву керівних кадрів закладів освіти» (далі – Школа) є підготовка управлінця з актуальними професійними компетенціями, здатного вирішувати проблеми модернізації освіти на основі сучасної науки і передових технологій.

Основними завданнями Школи є:

  • формування знань, умінь і навичок, потрібних для виконання управлінських функцій на майбутній посаді: розвиток особистісних якостей управління, професіоналізм, компетентність;
  • підвищення професійного рівня педагогічних працівників.

У 2018/2019 навчальному році до Школи резерву керівних кадрів закладів освіти за власним бажанням було подано 31 заяву від педагогічних працівників та одну кандидатуру за рекомендацією педагогічної ради закладу освіти.

Комісією, відповідно до порядку відбору слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти, було зараховано 32 педагогічних працівника.

Навчальна програма для слухачів Школи складена на основі стандартів освіти у системі додаткової освіти і охоплює основні питання управління освітою. Навчання слухачів буде проходити на базі закладів загальної середньої та дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади, вищих навчальних закладів та освітніх центрів міста Одеси.

Перше заняття Школи, яке відбудеться 03 грудня 2018 року, буде присвячено нормативно-правовим основам управління закладом освіти (перспективи та зміни) і відбудеться на базі комунальної установи «Одеський методичний центр освітніх ініціатив» за адресою: Канатна, 134, 5-ий поверх, актова зала.

З планом роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти на 2018/2019 навчальний рік можна ознайомитися за посиланням https://osvita-omr.gov.ua/diialnist/kadry/

Share this post