Школа резерву продовжує свою роботу

Розбудова Нової української школи – це довгострокова реформа, яка розпочинається вже зараз

24 січня 2019 року фахівці КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» Наталія Заварова і Олена Солнцева провели захід з організації інклюзивного освітнього середовища для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти.

Фахівці академії ознайомили слухачів Школи як налагодити ефективну комунікацію з батьками учнів з особливими освітніми потребами. На заході обговорювались питання необхідних умов для формування освітньої системи дружньої до дітей з особливими освітніми потребами та які підходи сприяють цьому покращенню.

Також учасники заходу будували паперові вежі, аналізували в чому відмінність лідера від керівника та на практиці спробували керувати ресурсами, командою та змінами з лідерської позиції.


Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки України. Першокласники, які пішли до школи 1 вересня 2018 року, навчаються за новою системою.

Інклюзивна освіта – це система освітніх послуг, що ґрунтується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту та права здобувати її за місцем проживання, що передбачає навчання дитини з особливими освітніми потребами в умовах освітнього закладу.

 

 

Share this post