Школа резерву продовжує свою роботу

Розбудова Нової української школи – це довгострокова реформа, яка розпочинається вже зараз

24 січня 2019 року фахівці КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» Наталія Заварова і Олена Солнцева провели захід з організації інклюзивного освітнього середовища для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти.

Фахівці академії ознайомили слухачів Школи як налагодити ефективну комунікацію з батьками учнів з особливими освітніми потребами. На заході обговорювались питання необхідних умов для формування освітньої системи дружньої до дітей з особливими освітніми потребами та які підходи сприяють цьому покращенню.

Також учасники заходу будували паперові вежі, аналізували в чому відмінність лідера від керівника та на практиці спробували керувати ресурсами, командою та змінами з лідерської позиції.

Школа резерву продовжує свою роботуШкола резерву продовжує свою роботу

Школа резерву продовжує свою роботуШкола резерву продовжує свою роботуШкола резерву продовжує свою роботуШкола резерву продовжує свою роботу


Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки України. Першокласники, які пішли до школи 1 вересня 2018 року, навчаються за новою системою.

Інклюзивна освіта – це система освітніх послуг, що ґрунтується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту та права здобувати її за місцем проживання, що передбачає навчання дитини з особливими освітніми потребами в умовах освітнього закладу.

 

 

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *