Школярі Одеси взяли участь у конкурсі «А я просто українка, україночка!»

У рамках Шевченківських днів школярі Одеси взяли участь у конкурсі «А я просто українка, україночка!». Фото

11 березня 2019 року в Одесі відбувся міський конкурс творчості серед вихованців закладів освіти міста Одеси «А я просто українка, україночка!», присвячений 205-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – видатного українського поета, письменника, художника. 

У цьому році в конкурсі взяли участь 16 конкурсанток та їх команди підтримки. Разом із конкурсантками із закладів позашкільної освіти в знанні  історії України, її культури, народних звичаїв та творчості змагалися також і учениці міських шкіл. Конкурс проходив на базі Одеської ЗОШ № 8.

За результатами оцінок журі, переможницями конкурсу стали:

  • Сінькова Валерія, вихованка комунального позашкільного навчального закладу «Одеський будинок дитячої та юнацької творчості «Тоніка» – Гран-прі;
  • Саркісова Нана, учениця Одеської ЗОШ № 18 – І місце;
  • Чумаченко Поліна, вихованка комунального позашкільного навчального закладу «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Еврика» – ІІ місце;
  • Пірог Юлія, учениця Одеської ЗОШ № 130 – ІІІ місце.

Переможниці та учасниці конкурсу були нагороджені дипломами департаменту освіти та науки Одеської міської ради, а також цінними подарунками.

Конкурс творчості серед вихованців закладів освіти міста Одеси «А я просто українка, україночка!» щороку проводиться департаментом освіти та науки Одеської міської ради у рамках Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2016-2020 роки. 

Конкурс, який традиційно проводиться в Одесі під час Шевченківських днів, сприяє розвитку творчого потенціалу юних одеситів, поглибленню їх знань з культури, традицій та звичаїв українського народу.

 

Share this post