Слухачі Школи резерву знайомилися з аспектами реалізації експерименту «Нова українська школа»

Для слухачів Школи провели семінар-практикум «Нова українська школа. Досвід роботи найкращих освітніх систем на прикладі Фінляндії».

24 квітня 2018 року на базі Одеської ЗОШ №26 для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти було проведено семінар-практикум «Нова українська школа. Досвід роботи найкращих освітніх систем на прикладі Фінляндії».

Педагоги школи №26 ознайомили майбутніх керівників закладів освіти з концептуальними засадами Державного стандарту загальної початкової освіти, основними чинниками та умовами, які забезпечують якість навчального процесу, структурними компонентами формули успіху Нової школи.

Під час роботи в групах: «Адміністрація», «Вчитель», «Учні» та «Батьки» учасники обмінялися думками щодо бачення практичних заходів створення школи нового покоління.

Присутні на семінарі слухачі Школи взяли активну участь у обговоренні досвіду роботи найкращих освітніх систем на прикладі Фінляндії та дізналися про те, що ж робить фінську освіту такою особливою та чому фінська освіта є однією із найбільш ефективних у світі.


Одеська загальноосвітня школа №26 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області з вересня 2017 року є учасником Всеукраїнського експерименту «Розробка впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти на базі загальноосвітніх навчальних закладів на 2017-2022 роки».

Share this post