«Срібне слово»: в Одесі завершився конкурс юних читців, поетів та прозаїків

В Одесі відбувся конкурс читців, поетів та прозаїків «Срібне слово» (далі – Конкурс) під гаслом «Серце віддаю дітям»

Метою Конкурсу є сприяння формуванню в учнівської молоді національно свідомої, духовно багатої особистості, розвитку творчих здібностей, основ виразного художнього читання і культури слова, виявлення поетичних і літературних здібностей школярів.

Цього року конкурс «Срібне слово» був приурочений 100-річчю людини, творчість якої – унікальне явище в українській і світовій педагогіці. Це – видатний педагог Василь Олександрович Сухомлинський.

Із 500 учасників компетентне журі відбіркового етапу визначило по 10 переможців від району, які взяли участь у фінальному турі ІІ етапу міського конкурсу читців, поетів та прозаїків «Срібне слово».

 

У фінальному турі, який відбувся 06 листопада 2018 року на базі Одеської ОЗОШ №56 фіналісти продемонстрували високий рівень сценічної культури змагаючись у здібностях виразного читання, виконавській майстерності, а також презентуючи свої авторські роботи.

За результатами конкурсу читців, поетів та прозаїків «Срібне слово» у номінаціях «Читці» та «Поети, прозаїки» І місце посіло 20 учасників, ІІ місце – 21 та ІІІ – 9 учасників.

 

Наказ від 15.11.2018 №355 «Про підсумки фінального туру ІІ етапу міського конкурсу читців, поетів та прозаїків «Срібне слово», присвяченого 100-річчю від дня народження В.О. Сухомлинського»

Вітання переможцям відбудеться на гала-концерті, де кращі з кращих продемонструють свої творчі здібності.


Протягом 17 років у жовтні-листопаді місяці проводиться конкурс «Срібне слово» у районах міста Одеси, а переможцям надається право виступити на міському етапі конкурсу. Заключний етап ─ гала-концерт, на якому лауреати конкурсу, найталановитіші, отримують право показати свою майстерність перед широкою публікою.

 

 

Share this post