Стартував конкурс «Youth MediaLab»
Інформуємо, що Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством інформаційної політики України за підтримки Агентства з міжнародного розвитку США (USAID) та ГО «Change Communication» започаткували Всеукраїнську програму розвитку шкільних медіа «Youth MediaLab».
Проєкт передбачає встановлення 20 медіа класів у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіта і створення Всеукраїнської веб-платформи шкільних медіа. Програма, розвитку шкільних медіа в Україні має дати поштовх розвитку цифрових медіа та шкільних редакцій і підвищити рівень цифрової та медійної грамотності серед школярів та молоді, навчити створювати сучасний, цікавий та якісний контент, об’єднати спільноту активних шкільних редакцій та розвивати молодіжну творчість.
Аби отримати комплект сучасного цифрового обладнання для розвитку шкільного медіа, що включає монтажний комп’ютер, цифровий фотоапарат з об’єктивом, веб-камеру для трансляцій, набір постійного студійного світла, цифровий диктофон, штатив, студію тканинного фону, Wi-Fi роутер та відповідне програмне забезпечення, заклади загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти мають взяти участь в конкурсі, який триватиме з 5 вересня по 11 жовтня 2019 року.
Для участі в конкурсі необхідно зареєструватися на сайті проєкту: https://sites.google.com/view/youth-media-lab, заповнити реєстраційну форму, виконати конкурсну відеороботу та надати два приклади попередніх учнівських робіт на будь-яку тему, а також коротко описати свою шкільну редакцію у формі мотиваційного резюме.
За результатами конкурсу, які будуть оголошені 31 жовтня 2019 року, 20 закладів освіти безкоштовно отримають сучасні медіа студії, де учні зможуть створювати сучасний та якісний відео та фотоконтент.
Також протягом навчального року вчителі і шкільні редакції відібраних закладів освіти протягом 2019-2020 років пройдуть інтенсивне навчання з розробки якісного відео- та фотоконтенту, основ цифрової медіаграмотності, стандартів медіа та отримають консультаційну підтримку у процесі створення шкільних медіа.
З умовами конкурсу можна ознайомитися за гіперпосиланням, а також, звернувшись до організаторів на електронну пошту: [email protected].