Триває літнє оздоровлення та відпочинок дітей у 2018 році

Оздоровлення та відпочинок юних одеситів протягом літнього періоду триває.

Щорічно в літній період юні одесити відпочивають у таборах з денним перебуванням на базі навчальних закладів або відправляються в дитячі табори, заклади оздоровлення та відпочинку.

Для вихованців дошкільних навчальних закладів у оздоровчий період були передбачені заходи щодо зміцнення здоров’я дітей з максимальним перебуванням їх на свіжому повітрі та достатнім руховим режимом протягом дня (проведення днів здоров’я, екскурсій, спортивних заходів тощо).

Так, у Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» №55 Одеської міської ради Одеської області було організовано показ мод та конкурс головних уборів, які батьки виготовили своїми руками, підкресливши важливість наявності у дитині головного убору у спекотну погоду.

На базі Одеського дитячого садка №195 пройшов тематичний тиждень «Разом весело грати з LEGO». З вихованцями проводилися тематичні заходи «Веселі ігри з LEGO»: рухливі, настільні, сюжетно-рольові ігри, розваги, театралізація з використанням конструктора ЛЕГО.

На базі Одеської спеціальної школи №75 І-ІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області для 80 учнів з вадами фізичного та розумового розвитку працював табір праці та відпочинку «Сонечко» з 3-разовим харчуванням. Учні із задоволенням виготовляли в шкільних майстернях вироби, брали участь у вікторинах, конкурсах малюнку на асфальті, змаганнях, відвідували зал лікувальної фізкультури, знайомились з цікавими фактами з історії рідного краю під час екскурсій.

***************************************

Наразі діти продовжують оздоровлення та відпочинок у Міжнародному дитячому центрі «Артек» (м. Київ), Українському дитячому центрі «Молода гвардія» (м. Одеса), у таборах «Сонячний берег», «Рассвет» (смт Сергіївка).

Види і форми оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей і підлітків під час літніх канікул у 2018 році відповідають потребам різних категорій дітей, забезпечують творчу самореалізацію учнів, стимулюють особистісний інтерес до збереження і розвитку свого здоров’я.

Share this post