Триває робота Школи молодого спеціаліста психологічної служби

Пройшла чергова зустріч слухачів Школи молодого спеціаліста психологічної служби.

Зустріч була присвячена профілактиці шкідливих звичок та формуванню здорового способу життя. Слухачі Школи обговорили з досвідченими колегами основні акценти, які мають робити  спеціалісти,  здійснюючи даний вид роботи, отримали теоретичні знання щодо психологічних причин та наслідків виникнення залежної поведінки, звернули увагу на психологічні новоутворення підліткового на раннього юнацького віку, на які можна спиратися, пропагуючи здоровий спосіб життя.

Особливу увагу тренер Ольга Кобзарева приділила проблемі профілактики ВІЛ-інфекції. Учасники дізналися про способи передачі ВІЛ та  принципи  відповідальної поведінки. Важливою темою для обговорення стала загальна стратегія роботи в цьому напрямку – турбота про власну безпеку та неприпустимість явищ стигматизації та дискримінації  у ставленні до ВІЛ-позитивних.

Засвоєні учасниками практичні вправи-ігри сприятимуть розвитку толерантності та критичного мислення і будуть корисними для використання в роботі з учнями різних вікових категорій.

Учасників зустрічі слухачів Школи молодого спеціаліста психологічної служби запросили до участі у науково-практичній конференції працівників психологічної служби міста за темою “Актульні питання діяльності психологічної служби закладів освіти міста Одеси в 2018/2019 навчальному році”.

Share this post