Тренінг для освітян щодо профілактики цукрового діабету

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

З кожним роком на цукровий діабет хворіє все більше людей, ця проблема може торкнутися як дорослих, так і дітей. Людям із цукровим діабетом може знадобитися допомога на вулиці, в громадському транспорті, на роботі, чи у закладі освіти. Тому важливо бути обізнаним у проблемі, не вірити у поширені міфи і знати як правильно надати допомогу.

Так, 1 березня на базі ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ» ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ відбувся тренінг “Цукровий діабет у школярів: міфи та реальність” для освітян.

Захід пройшов за участю представників Департаменту охорони здоров’я, Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, КНП “Дитячий консультативно-діагностичний центр ім. Б.Я. Резніка” Одеської міської ради та Школи цукрового діабету 1-го типу. 

Мета тренінгу – поглибити знання вчителів з питань цукрового діабету. 

Валентина Величко, директорка КНП “Дитячий консультативно-діагностичний центр ім. Б.Я. Резніка” Одеської міської ради, ознайомила присутніх із симптомами гіпоглікемії (низький рівень глюкози у крові) та гіперглікемія (високий рівень глюкози у крові), алгоритмом дій під час надання допомоги хворому, акцентувала увагу  на чинниках, які призводять до розвитку цукрового діабету – надлишкова маса тіла, зловживання нездоровою їжею, недостатня фізична активність тощо.

Інформованість про діабет допомагає у підтримці та профілактиці цього захворювання.

По завершенню заходу всі учасники отримали сертифікати.

 

Share this post