«Творча сім’я – моя родина і Я»: конкурс сімейної творчості

До участі у Конкурсі запрошуються творчі одеські родини

Упродовж квітня – травня 2024 року з нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї Департаментом освіти та науки Одеської міської ради проводитиметься конкурс сімейної творчості «Творча сім’я – моя родина і Я».

Мета Конкурсувиявлення та підтримка творчих родин, згуртування поколінь навколо ідеї єднання української нації, підвищення ролі сім’ї у вихованні підростаючого покоління через традиції та звичаї засобами пісні, танцю, музики, живопису, декоративно-ужиткового мистецтва та традиційних ремесел з дотриманням законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні.

До участі у Конкурсі запрошуються творчі одеські родини з дітьми – учнями/вихованцями закладів освіти міста (склад сім’ї – не менше трьох осіб).

На розгляд журі учасниками надається якісний відеозапис (фотоматеріали) 1 концертного номеру (до 5 хвилин) у театральному, концертно-виконавському жанрах (вокальному, хореографічному, розмовному, інструментальному, цирковому, оригінальному) або майстер-класу з декоративно-ужиткової творчості.

Закладу освіти, родини яких бажають взяти участь у Конкурсі, необхідно до 26 квітня 2024 року надіслати заявку на електронну адресу [email protected].

Журі Конкурсу, з числа сімей, які наберуть найбільшу кількість балів, визначе переможців Конкурсу в онлайн-режимі.

Переможці та учасники Конкурсу будуть нагороджені дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

_______________________________

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 18.03.2024 №109 “Про проведення конкурсу сімейної творчості «Творча сім’я – моя родина і Я».

Конкурс проводиться у рамках виконання Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03.02.2021 № 55-VІІІ.

Share this post