«Ти як?»: Всеукраїнська програма ментального здоров’я

У закладах освіти міста пройде урок ментального здоров’я 

Початок навчального року змушує всіх нас хвилюватися, і це нормально. Адже до стресових умов додаються новий режим, взаємодія дітей з однолітками та вчителями, адаптація до нових уроків, а ще багато питань безпеки. Усе це потребуватиме додаткових зусиль і може стати ще одним джерелом стресу. 

Так, 01 вересня 2023 року у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» у закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси пройде урок на тему «Ти як? Повертаємось до школи».

Мета уроку – навчити дітей декількох технік саморегуляції для того, щоб подолати страх чи тривожність, заспокоїтися, розслабитися та підтримати себе як під час навчання, так і в позашкільному житті.

Освітянам рекомендуємо скористатись матеріалами для уроку, які доступні за посиланнями:

для 1-6 класів 

для 7-11 класів

#ОсвітаОдеса
#Тияк?
#ментальнездоров’я

___________________

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»  ініційована першою леді України Оленою Зеленською у співпраці з Координаційним центром з психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України, Асоціацією інноваційної та цифрової освіти, розділом «MEGOGO Освіта» від медіасервісу MEGOGO за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Share this post