Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

У Суворовському районі міста у закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси пройшов  Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

У рамках тижня проведені заходи з метою формування у підлітків основ безпечної життєдіяльності.

Так,  на базі Одеської загальноосвітньої школи №71 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області відбувся районний семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи в рамках тижня безпеки дитини за темою «Твоя безпека – понад усе».

Програма зазначеного заходу передбачала проведення організаційно-презентаційного блоку «Безпека понад усе», майстер-класу з надання домедичної допомоги, стрес-тренінгу, який продемонстрував важливість уміння керувати емоціями у стресовій ситуації та відкриті виховні заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація  основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді;  розвиток  в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти. Яскравий виступ дружини юних пожежників «Агенти 71» став підсумком семінару.

В загальноосвітній школі № 92 І-ІІІ ступенів в цей день відбулася зустріч учнів школи з працівниками Одеського навчально-методологічного  відділу начально-методологічного  центру охорони праці та промислової безпеки департаменту охорони праці та промислової безпеки АТ “Укрзалізниця” на тему «Безпека на залізниці».

З учнями було відпрацьовано правила поведінки на залізниці та залізничному транспорті, продемонстровано відеокадри про наслідки, до яких можуть призвести порушення та ігнорування правил, перехід колій у недозволених місцях, небезпека високовольтних проводів, перебування та фотографування на дахах потягів, електричок.

Такі зустрічі вкрай важливі, так як спрямовані на збереження життя та здоров’я дітей.

Відкрите заняття з безпеки життєдіяльності  пройшло у санаторному навчально–виховному комплексі №313 „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня”.

Проведені заходи та отримані знання допоможуть дітям не розгубитися у надзвичайних ситуаціях.

   

 

 

Share this post