У День міста Одеси талановиті діти взяли участь у фестивалі

Переможці міського фестивалю-конкурсу «Зоряна юність Одеси» представили свої роботи 

З нагоди відзначення Дня заснування міста Одеси сьогодні, 2 вересня 2021 року, на Приморському бульварі відбувся фестиваль декоративно-ужиткового мистецтва – виставка робіт та майстер-класів вихованців творчих гуртків і студій закладів позашкільної освіти міста – переможців попередніх років міського конкурсу «Зоряна юність Одеси».

Відвідувачам виставки були представлені художні роботи дітей, виконані в різних жанрах декоративно-ужиткової, науково-технічної творчості. Під час виставки досвідчені педагоги провели для всіх бажаючих майстер-класи з популярних видів творчості: випалювання по тканині та ліплення з глини, бісероплетіння та виготовлення іграшок із синильного дроту, вироби пластилінового живопису та судномоделювання, виготовлення виробів із кольорового паперу в техніці оригамі та квілінгу тощо.

1 вересня 2021 року, на площі перед Одеським БДЮТ «Тоніка» відбулося районне свято «Тобі, моя Одеса, присвячується». Свої таланти, натхнення та творчість мешканцям району дарували юні артисти художніх колективів Комунального позашкільного навчального закладу «Одеський будинок дитячої та юнацької творчості «Тоніка».
Свято відкрилося святковим флешмобом «Ми живемо біля моря» у виконанні ансамблю народного танцю «Барвінок».
Чудовий, веселий настрій на імпровізованій концертній сцені створили вокальні ансамблі «Камертон» та «Artsong», хореографічні колективи «Ассоль», «Ноктюрн» та «Лотос». Юні артисти з театральної студії «Піноккіо» запросили  всіх присутніх у гості до «Одеського дворика». Ведучими свята були вихованці музично-театральної студії «Рандеву».

Також, на площі перед Будинком дитячої та юнацької творчості «Тоніка» розташувалось «Місто Майстрів». Діти творили красу своїми руками.
Кожен відчував себе чарівником: придумував, винаходив, фантазував.

Заходи з відзначення Дня заснування міста Одеси проходять на виконання рішення Одеської міської ради № 2743-VII від 14.12.2017 р. «Про затвердження Програми зайнятості населення м. Одеси на період до 2022 року».


Нагадаємо, що в Одесі функціонують 19 закладів позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси: 3 станції юних техніків, еколого-натуралістичний центр, флотилія юних моряків, центр військо-патріотичного виховання учнівської молоді, центр хореографії, дитячий оздоровчо-спортивний комплекс, 11 центрів (палаців) будинків дитячої та юнацької творчості. Завдяки заняттям у гуртках і студіях у дітей з дитинства розвиваються такі риси, як фантазія, уважність, акуратність, просторове і аналітичне мислення, дрібна моторика рук і головне – любов до творіння. 
Головною метою діяльності закладів позашкільної освіти є створення результативно діючого освітнього простору з впровадженням сучасних технологій, які забезпечують набуття вихованцями широкого спектру життєвих компетентностей.

 

Share this post