У пришкільних таборах Одеси тривають оздоровчі зміни

Пришкільні табори відпочинку Київського району 

У закладах загальної середньої освіти Київського району цього року відкрито 20 пришкільних таборів відпочинку. За період роботи таборів з 7 по 25 червня відпочинком буде охоплено 4626 учнів, з них 848 – діти соціально незахищених категорій. Для дітей організоване цікаве і змістовне дозвілля.
Для дітей організовані різноманітні творчі конкурси, такі як «Шоу талантів», «Малюнок на асфальті», в ігровій формі проводяться заняття з іноземних мов. Проводяться спортивні змагання з футболу, волейболу та баскетболу, екскурсійні програми, цікаві майстер-класи, квести та концерти під відкритим небом, танцювальні батли, флешмоби.
Організовано відвідування вистав Українського театру для 150-ти вихованців та проведення оглядової екскурсії міста Одеси для 50-ти вихованців.
По завершенню тижня в пришкільному мовному таборі «Прометей» Одеського ліцею № 9 був проведений підсумковий святковий концерт, на якому найактивніші загони отримали грамоти за активну участь у житті табору, творчі та спортивні досягнення.
Робота пришкільних таборів продовжується! Бажаємо учням цікавого та корисного відпочинку!

   

Share this post