У рамках Відкритого освітнього простору

У рамках Відкритого освітнього простору м.Одеса на базі інформаційно-методичного центру департаменту освіти та науки Одеської міської ради підходить до завершення серія психологічних тренінгів, спрямованих на психологічну підготовку учасників освітнього процесу до впровадження концепції Нової української школи.

До проведення тренінгу «Шкільні страхи»: профілактика і подолання», який відбувся 16.05.2018 року була залучена практичний психолог Одеської ЗОШ № 110 Денисенко Вікторія. Учасники мали змогу з іншого боку поглянути на «шкільні страхи», з якими стикалися у роботі з учнями, більш детально розібратися у питанні. Було напрацьовано «кейс» матеріалів для використання під час уроків.

Тренінг 17.05.2018 року був присвячений конструктивній взаємодії батьків та педагогів. Учасники мали вирішити ряд проблемних питань, які стосувалися складнощів у порозумінні між батьками та вчителями, знаходили максимально ефективні виходи з конфліктних ситуацій. У вирішенні поставлених питань учасники звертались до особистого досвіду та намагалися знайти ресурс саме в собі. Підсумком тренінгу стало рішення, що найкращий спосіб взаємодіяти-це спілкування та спільне вирішення питань на користь дитини.

Share this post