У школах Одеси проходять Дні англійської мови

У рамках святкування Дня англійської мови пройшли заходи для учнів та вчителів англійської мови закладів освіти м. Одеси.

Заходи було проведено з метою поширення мовного розмаїття, двомовності кожного європейця, розвитку викладання різних мов у світі та їх вивчення.

Майстер-клас «Уроки  математики та бізнесу англійською мовою у старших класах як засіб розвитку ключових компетентностей учнів» за участю викладачів Міжнародного центру професійної освіти «Британський атестат» відбувся на базі Приморського ліцею.

Уроки пройшли з використанням ділової  та віртуальної гри «кохут». На уроках бізнесу учні опрацьовали теорію маркетингу математика Джона Неша, відпрацьовували лексику з  економіки та бізнесу. Учні продемонстрували вміння не тільки гарно спілкуватися англійською мовою, а й вирішувати життєві ситуації.

Спільно з департаментом культури та туризму Одеської міської ради були організовані екскурсії для англомовних учнів навчальних закладів Одеси. Захід дозволив учням отримати більш глибокі знання про історію, архітектуру та культуру міста, попрактикуватися у знанні іноземної мови. Під час екскурсії учні взяли участь у короткій вікторині на тему історії м. Одеси.

У рамках відзначення Дня англійської мови в Одеському НВК «Гімназія №2» директором департаменту міжнародних зв’язків Одеської міської ради Світланою Боєвою було презентовано роботу департаменту.

Share this post