У закладах освіти Одеси пройшли заходи до Дня захисника України

До Дня захисника України у закладах освіти Одеси пройшли тематичні  заходи

У закладах освіти були проведені класні години, показані навчальні фільми про козаків, про сучасну армію, свято Покрови, організовано виставки тематичної літератури. У школах пройшли виставки малюнків і виробів, благодійні ярмарки, флешмоби «Діти України за мир у всьому світі». На заходах були присутні почесні гості.

Так, учні Одеської ЗОШ № 80 виготовляли обереги, писали листи для воїнів АТО, відвідали та привітали поранених бійців в Одеському клінічному шпиталі. З нагоди Дня захисника України  за участю військових у школі було проведено спортивне свято «Мама, тато, я – спортивна сім’я”.

Стрілкові змагання з пневматичної зброї серед учнів 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти Київського району пройшли на базі Одеського міжшкільного навчально-виробничого комбінату №1.  Учні 10-11-х класів Одеських ЗОШ №№55,82,86 взяли участь у зустрічі з учасником АТО, вчителем предмету «Захист Вітчизни » Одеського МНВК №1 Володимиром Глєбовим.

Урочисте зібрання до Дня захисника України і Дня Українського козацтва пройшло в Одеській ЗОШ № 72. На початку заходу хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять загиблих героїв-захисників нашої Батьківщини. У виконанні шкільного ансамблю «Українські зірочки» лунали історично-патріотичні пісні й вірші.

Учні 8-11-х класів Одеської ЗОШ № 51 школи разом із вчителем предмету “Захист Вітчизни” Олегом Глібком побували на відкритому інтерактивному заході, присвяченому Дню захисника Вітчизни. Захід пройшов на території розташування Національної гвардії України в Одеській області. Діти побачили флешмоб військового оркестру, виступ загону спеціального призначення, подивилися майстер-клас санітарних інструкторів з надання першої медичної допомоги, познайомились з війською бойовою технікою. У розташуванні Нацгвардії було розгорнуто польову кухню , на якій  пригостили учнів обідом.

В Одеській гімназії №9 відбулося традиційне зібрання Великого козацького кола. Юні козаки і козачки зібралися, щоб продемонструвати свій бойовий дух, вишкіл, знання національних традицій. На зібранні були присутні військові волонтери Олександр Дубіненко, Ігор Новосадський,  психолог державної прикордонної служби України Дар’я Балацька.

Учні закладів освіти взяли участь у “Козацьких іграх – 2018”.

Share this post