У закладах освіти посилено контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм

З метою недопущення  поширення захворювання на грип та ГРВІ серед учасників освітнього процесу проводяться відповідні заходи:

  • У випадку виникнення масових захворювань на грип та ГРВІ (20% і більше) дітей та персоналу в закладах освіти припиняти заняття у встановленому порядку.
  • Впроваджувати інформаційно-просвітницькі заходи, інтерактивні форми роботи для здобуття знань і формування життєвих навичок щодо профілактики грипу, ГРВІ серед учасників освітнього процесу.
  • Проводити моніторинг щоденного відвідування дітей закладів освіти в розрізі класів, груп.
  • При наданні даних про відсутність дітей, учнів за причиною хвороби окремо виділяти кількість відсутніх з причини ГРВІ, грипу.
  • Не допускати перебування в групах, класах хворих дітей з ознаками ГРВІ та грипу.
  • Вести чіткий облік медичних довідок дітей, які були відсутні з причини хвороби.
  • Забезпечити негайне ізолювання хворих від колективу та надання дозволу на допуск до занять лише після остаточного їх одужання, при наявності довідки медичної установи.
  • Забезпечити дотримання режиму провітрювання та вологого прибирання приміщень закладу освіти.
  • У разі ускладнення епідемічної ситуації запровадити посилений протиепідемічний режим (обмежити доступ батьків та сторонніх осіб до закладу, обмежити кількість масових заходів тощо) та забезпечити проведення дезінфекції в закладі.
  • Забезпечити оновлення інформації в куточках безпеки життєдіяльності, підготувати методичні матеріали для класних керівників, вихователів з питань профілактики грипу та ГРВІ.

У закладах освіти посилено контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм  У закладах освіти посилено контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм У закладах освіти посилено контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм У закладах освіти посилено контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм   У закладах освіти посилено контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних нормУ закладах освіти посилено контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм У закладах освіти посилено контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм У закладах освіти посилено контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм У закладах освіти посилено контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм У закладах освіти посилено контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм У закладах освіти посилено контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм У закладах освіти посилено контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм У закладах освіти посилено контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних нормУ закладах освіти посилено контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм У закладах освіти посилено контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм          

 

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *