У закладах освіти вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні

Цьогоріч Україна вже вдесяте вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, які загинули у боротьбі за ідеали демократії, наше європейське майбутнє.

З метою гідного вшанування подвигу учасників Революції гідності, патріотичного виховання молоді, глибокого усвідомлення причин та наслідків трагічних сторінок історії у закладах загальної сероедньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси організовувались тематичні заходи: уроки-пам’яті, класні години, круглі-столи, виховні години «Гідності хай промінь не згасає…»,  «Небесна Сотня у вирій полетіла…»,  «Уклін вам, Герої Небесної Сотні», «Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні», перегляд та обговорення документальних фільмів, творчі майстерні “Ангели пам’яті”,  виставки малюнків «День пам’яті Героїв Небесної Сотні», у шкільних бібліотеках оформлено тематичні виставки фотоматеріалів «Люди, що змінили хід історії» тощо. У знак скорботи хвилиною мовчання школярі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

 

 

 

Для вихованців старших груп закладів дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси були проведені бесіди “Україна – моя Батьківщина. Революція Гідності”.

 

20 лютого –  дата, яка стала символом незламної волі українського народу, його готовності боротися за свої права та гідність. Це й трагічна сторінка в історії України, адже мирні протести на Майдані перетворилися на кровопролитну боротьбу за майбутнє країни.

Share this post