Учні шкіл міста Одеси несуть Почесну Вахту Пам’яті на Посту №1

На Алеї Слави біля Вічного вогню в парку імені Т.Г. Шевченка кращі школярі Малиновського району Одеси несуть Почесну Вахту Пам’яті.

З 09 по 16 липня 2018 року Почесну Вахту Пам’яті несуть учні Одеської спеціалізованої школи №69 Малиновського району.

Школярі віддали шану загиблим у Другій світовій війні та українським захисникам, які полягли в Антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил на Сході України.

За час несення Вахти Пам’яті учні дізнаються про невідомі факти з історії героїчної оборони та визволення Одеси від німецьких окупантів у роки Другої світової війни.

За період несення Почесної Вахти Пам’яті учні Одеської школи №69 освоїли стройову підготовку, навички по роботі із засобами пожежогасіння та надання першої медичної допомоги, засобами маскування і бронезахисту, дії особового складу варти в екстремальних ситуаціях і за сигналами цивільного захисту.

Почесну Вахту Пам’яті караул Одеської спеціалізованої школи №69 прийняв від караулу Одеської загальноосвітньої школи №25. Після урочистої передачі і прийняття урочистої клятви, школярі, за традицією, поклали квіти до плит з іменами героїв Другої світової війни.

На лінійці, присвяченій передачі Почесної Вахти Пам’яті, кращим учасникам Почесної варти Одеської школи №25 були вручені грамоти та дипломи.

*********************************************

 Нести Почесну Вахту Пам’яті удостоєні одеські школярі – переможці спортивних і предметних конкурсів, олімпіад і змагань.

Щорічно понад 1300 юнаків та дівчат – кращих учнів шкіл Одеси – несуть Почесну Вахту Пам’яті на Алеї Слави біля пам’ятника Невідомому матросу.

У червні – липні 2018 року Почесну Вахту Пам’яті біля Вічного вогню на Алеї Слави несли старшокласники навчально-виховного комплексу №4, гімназій №№5, 8, загальноосвітніх шкіл №№ 18, 25 Малиновського району.

Почесна Вахта Пам’яті триватиме до 12 листопада 2018 року.

 

Share this post