В Одесі відбудеться фестиваль Шкільної Ліги сміху на «Кубок мера». Афіша.

20 грудня 2019 року о 14.00 у приміщенні Одеського культурного центру (вул. Василя Стуса, 2б) проводитиметься І гра (фестиваль) Шкільної Ліги сміху на «Кубок мера» у 2019/2020 навчальному році

У фестивалі візьмуть участь шкільні команди, кожна з яких продемонструє винахідливість, фантазію, гумор, а також свої артистичні, вокальні та танцювальні здібності.

Мета заходу – підтримка обдарованої та талановитої учнівської молоді, створення сприятливих умов для творчого, інтелектуального і духовного розвитку підростаючого покоління.

Виступи команд-учасниць буде оцінювати «екзаменаційна комісія», до складу якої входять зіркові наставники – учасники телепроектів: «Ліга сміху», «Джентльмен-шоу», «Шоу Братів Шумахерів», «Хочу до Меладзе», команд КВК «Де Рішельє», «Стоянівка», «Прозорий гонщик», «Міні панки», «Пішло-поїхало», «Одеські манси», а також інші відомі артисти.

Екзаменаційну комісію очолить голова постійної комісії з питань освіти, спорту, культури та туризму Одеської міської ради Етнарович О.В.

Організатори: департамент освіти та науки Одеської міської ради спільно з постійною комісією з питань освіти, спорту, культури та туризму Одеської міської ради за підтримки Одеського міського голови.

Фестиваль Шкільної Ліги сміху на «Кубок мера» проходить у рамках Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 16.03.2016 № 436-VІІ.

Share this post